Tvorba web stránok Galanta a Sládkovičovo

Tvorba internetových stránok v Galante a okolí. Väčšinu stránok sme schopní zrealizovať do 7 dní. Napíšte nám alebo zavolajte a behom chvíle získate cenovú ponuku.

Cenník tvorby WordPress stránok Bratislava

Prezentačná web stránka

Vhodná pre živnostníkov ale aj firmy, ktoré to s online podnikaním myslia naozaj vážne. Vytvoríme vám premyslenú stránku, ktorá bude mať hlavu aj pätu tak, aby navnadila zákazníkov si objednať vaše produkty alebo služby. Získajte cenovú ponuku.

Jednostránkový web

Ide o prezentáciu na jednu stranu, ktorá je vhodná pre menej konkurenčné odvetvia alebo pre firmy, ktoré potrebujú len jednoduchú internetovú prezentáciu. Tvorba web stránok v Galante a širokom okolí je zabezpečená skúseným programátorom.

Tvorba
eshopu

Tvorba eshopov v Galante je zabezpečená pre tých, ktorí chcú začať podnikať alebo chcú podporiť predaj svojich kamenných predajní. Tvorbu eshopu vám vieme zabezpečiť vo veľmi krátkom čase. Informujte sa o cenách a zavolajte nám.

Osobný blog

Tvora web stránky pre začínajúcich, ale aj skúsených blogerov. Vytvoríme vám ho na mieru a vy tak dokážete osloviť ľudí nie len v Galante, ale na celom Slovensku a celom svete. Blog má každý, kto to svojím podnikaním myslí vážne.

Firemný portál

Tvorba web stránok v Galante a okolí od Megaweb vám dokáže vytvoriť aj firemný portál na mieru. Vytvoríme pre vás miesto, kde sa bude stretávať vaša komunita a diskutovať na rôzne témy a riešiť ich aktuálne problémy.

Lievikový web

Čo je to lievikový web? Je to premyslená web stránka, ktorá ľudí tlačí pomocou systematicky. Vo svete je to obľúbený systém predaja, vhodný pre podnikateľov, ktorí chcú predávať inak ako ich konkurencia.

Web stránky fungujú na všetkých zariadeniach.
Počítač, tablet a mobil.

Tvorba stránky pre mGarden
Tvorba web stránku a SEO optimalizácia pre SKcleaning
Referencie požičovňa fitness strojov
Ukážka stránky www.xorinc.eu/
Ukážka stránky vappy.sk
Tvorba web stránky v Bratislave
Tvorba webu pre Kráľovský spánok
Tvorba www stránok pre Bravacar
Ukážka stránky Vyčistíme Západ
Tvorba internetového obchodu Samdaste
Ukážka web stránky pre realitnú kanceláriu
SEO a web pre Toptepovanie
Referencia SOS krtkovanie
Recenzia eshopu v Nitre
Referencia menu pizza Mima Galanta
Referencia Ag plus Bratislava
Programovanie eshopu s vínom
Stránka pre geodetické práce
Web pre asfaltérske práce

Máte otázku? Odpovie Jozef

Tvorbu web stránok zabezpečujeme už 9 rokov pre firmy z rôznych odvetví. Zavolajte nám a získajte cenovú ponuku.
Po-Pia: 8:00 – 18:00 – So-Ne: 10:00 – 18:00

AZAR Service, s. r. o. – IČO 46926038 – DIČ 2023684707 – Pri Suchom mlyne 41, 811 04 Bratislava – Ochrana osobných údajov Reklamačný poriadokMapa stránky